خانه

Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd کارخانه تور

گواهی
چین Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
خوشحالم که با شما در Junhe Conny دیدار می کنم. با تشکر از معرفی حرفه ای خودتان از رنگ پوشش روی پوست. من نمونه را به زودی آزمایش خواهم کرد.

—— شرکت گانش

تیم حرفه ای، خدمات توجه، تحویل سریع، و ما به همکاری با شرکت Junhe ادامه می دهیم !!!

—— مهیار تسبیحی

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  شرکت ما سه پایه صنعتی دارد: پایه تولید مواد شیمیایی، پایه تولید تجهیزات، پوشش پردازش شغلی.

 • OEM / ODM

  کارخانه مساحت 26653 متر مربع، ساخت یک کارگاه کلاس، کارگاه C کلاس، انبار کلاس C، انبار و سایر امکانات کمکی را پوشش می دهد. درگیر بیش از 100 نوع از گونه های شیمیایی. ظرفیت تولید 11000 تن در سال.


  اول، مشخصات تولید شرکت


  1. کارگاه کلاس C
  C، 2 #، کارگاه 1 # با # # #، # # # # # # # # # 4 خط تولید، با استفاده از تجهیزات تولید بسته، از جمله 1 #، 2 #، خط 3 # توسط خط تولید اتوماتیک خط، و دو خط کامل پر کردن خط مایع، پر کردن مشخصات از 1L ~ 25L می تواند. مواد تشکیل دهنده در یک منطقه جداگانه جداگانه انجام می شود. با توجه به الزامات انواع محصول، اتاق کنترل مرکزی خط تولید کلاس C با انواع ابزار و سنسورهای مجهز به تعدادی از سیستم های کنترل مجهز شده است.


  2. کلاس کارگاه
  کلاس کارگاه با سه میکسر شفت و دستگاه پراکندگی با سرعت بالا سه مجموعه از دو، حرفه ای برای ارائه انواع رنگ و پوشش تولید.


  3. انبار C
  C منطقه ساخت و ساز انبار بیش از 3300 متر مربع و منطقه آتش نشانی، می تواند برای طبقه بندی مواد خام مواد شیمیایی و محصولات به پایان رسید.


  4. انبار
  دو منطقه ساخت و ساز انبار که بیش از 1400 متر مربع دارد و دارای آتش سوزی است، می تواند برای دسته بندی مواد شیمیایی مواد شیمیایی B و مواد جامد ذخیره شده طبقه بندی شده مورد استفاده قرار گیرد.


  5. امکانات دیگر
  این کارخانه دارای تاسیسات تصفیه فاضلاب حرفه ای، ظرفیت پردازش 20T / d، پس از درمان فاضلاب به عنوان آب تصفیه شده برای تولید است. کارخانه با چهار مجموعه تجهیزات تصفیه پساب مجهز شده است، تمام تاسیسات تصفیه پساب پس از تخلیه استانداردها.


  6. کارخانه دارای تجهیزات تولید مواد شیمیایی حرفه ای، بازده تولید بالا، محصولات پایدار، کیفیت قابل اعتماد، می تواند به سرعت اندازه مورد نیاز سفارش را برآورده سازد.


  دو مدل OEM
  1، نصب شده: Changzhou JUNHE Polytron فن آوری وارز کارخانه مواد شیمیایی برای انجام کسب و کار پردازش از مواد شیمیایی مختلف. ارائه تمام مواد خام، مواد کمکی، فرمول شیمیایی تولید، لوازم جانبی، مواد بسته بندی، تولید JUNHE مطابق با الزامات مشتریان، فروش محصول توسط مشتری، هزینه پردازش JUNHE.


  2، ODM: مشتری نیاز به ارائه فرمول شیمیایی و خدمات فن آوری مورد نیاز، فن آوری JUNHE برای ارائه تمام مواد خام، لوازم جانبی، لوازم جانبی، مواد بسته بندی، محصولات نهایی توسط فروش خارجی، ژوئن او جمع آوری تمام هزینه های مواد و پردازش هزینه . ODM از طراحی تا تولید توسط فن آوری JUNHE تکمیل می شود پس از اینکه محصول توسط خارجی خریداری می شود.


  3، محل اجاره: ژوئن ارائه محل، خدمات اجاره تجهیزات، مشتریان در کارگاه تولید و پردازش در. جون، جمع آوری تجهیزات سایت، هزینه اجاره اجاق گاز آبی.


  4، خدمات مارک: ژوئن از توسعه فرمولاسیون، ثبت نام نام تجاری، تولید و پردازش به فروش همه در یک سرویس. تحقیق و توسعه و فروش در مشارکت کامل در محصولات.


  صرف نظر از شیوه همکاری، در طیف گسترده ای برای پاسخگویی به نیازهای مشتری، از فرمول بندی تحقیق و توسعه، تولید و فروش، ارائه خدمات جامع فنی و تضمین خدمات مشتری.

 • تحقیق و توسعه

  از زمان آغاز فعالیت، Junhe همیشه روی سرمایه گذاری R & D و توسعه محصول جدید تمرکز کرده است. بر اساس نیاز بازار و مشتریان، تحقیق و توسعه در تحقیق و توسعه محصولات و فرآیندهای جدید ادامه دارد. برای این منظور، شرکت Junhe گروه تحقیق و توسعه چند جانبه ای را با همکاری مکمل و حرفه ای ایجاد کرده است. در حال حاضر تیم دارای 16 نفر از پرسنل تحقیق و توسعه، از جمله 1 دکتر و 3 استاد است.
  مرکز تحقیق و توسعه منطقه ای حدود 2500 متر مربع را پوشش می دهد و امکانات سخت افزاری کامل دارد. این مجهز به اسپکترومتر فلورسنت اشعه ایکس پراکنده انرژی UX-720، اسپکتروفتومتر UV-visible UV-2454، سیستم تصفیه مایع برش STARK-I و سیستم بازسازی، سیستم تشخیص خلاء L300i، DH است. -HP150B دما و رطوبت محفظه ثابت، 6B-2000/24 ​​تستر چند پارامتر با کیفیت آب، آزمایش MacOE-10/380 القاء گرما رنگ امتحان سیستم، PGSTAT 302F ایستگاه الکتروشیمیایی، Ilion697 II آرگون دستگاه برش مقطعی و دیگر پیشرفته تست و آزمایش تجهیزات.

  مرکز تحقیق و توسعه همچنین دارای تحقیق و تحقیق علمی و فنی و همکاری فنی و مبادلات با موسسات تحقیقاتی داخلی مانند دانشگاه کمبریج Changzhou از دانشگاه هوهی، دانشگاه نانجینگ Normal و دانشگاه علم و صنعت جیانگسو است. این مرکز تولید و آزمایش شیمیایی سبز در سطح استان و تعدادی از ایستگاه های کارآموزی معروف دانشگاه است. GM واجد شرایط آزمون آزمایشگاه آزمایشگاه، و در سال 2015 به طور بالقوه ارتقاء داده شده به یک پلت فرم تحقیق و توسعه در سطح والیتی - استان جیانگ سو، مرکز تحقیقات فن آوری پوشش محافظ هوشمند محیط زیست هوشمند.
  مرکز تحقیق و توسعه در حال حاضر دارای 8 آزمایشگاه است که مسئول تحقیق و توسعه نوآورانه مواد، شیمی و تجهیزات هوشمند هستند و تمرکز خود را بر تحقیق و توسعه مواد شیمیایی و مواد ویژه می گذرانند. از زمان تاسیس آن، جونه در مجموع 1 جایزه در سطح ولایتی به دست آورده است، تحقیقات علمی 12 را تکمیل کرده و 44 اختراع مجوز را تأیید کرده است.

اطلاعات تماس
Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd

تماس با شخص: Mrs. June

تلفن: +86 13915018025

فکس: 86-519-85913023

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)